Genel

Biofrekans Tedavisi ile Tanıştınız mı?

Daha önce biofrekans tedavisinden ve biofrekans tedavisinin vücudumuza olan olumlu etkilerinden haberiniz olmuş muydu? Size yıllardır iyileşmeyen ve her geçen gün kötüye giden hastalıklarınızın, ne yaptıysanız kurtulamadığınız dahası nedenini bile bilmediğiniz vücut ağrılarınızın çözümünün bu tedavide olduğunu söylesek ne düşünürsünüz?

İnsan vücudu ile bilgisayarların çalışma prensibi bazı noktalarda birbirine benzer. Bilgisayarlar bilgiyi alır, işler ve ürüne dönüştürür. İnsan vücudu da bu noktada tıpkı bilgisayarların çalışma mekanizmasında olduğu gibi görev yapar. Nasıl ki bilgisayarların verileri işleme sırasında hafızalarında gereksiz dosyalar saklı kalır, zararlı birçok dosya ve yazılım bilgisayar belleklerinde gereksiz yer işgal ederse; dış etkenlere bağlı olarak insan vücuduna giren tehlikeli ağır metaller, zehirli maddeler, kimyasal ilaç kalıntıları ve birçok insanın sıkıntı çektiği gıda intoleransları da insan vücudunun sağlıklı işleyişini sekteye uğratır ve aynı bilgisayarlarda olduğu gibi insan hayatında verim düşüşüne neden olur.

Bilgisayarlardaki bu problem için önlem amaçlı antivirüs programları ya da gereksiz zararlı yazılımlar için bilgisayarların hızlanmasını sağlayacak format gibi yöntemler kullanılır. Peki, insan vücudundan zararlı maddeleri atmak, vücudumuzu eski hızına ve performansına geri döndürmek için vücudumuza uygulanabilecek format gibi bir yöntem yok mudur? Tabii ki var. Son yıllarda birçok hastalığı önlemede ve bu hastalıkların neden olduğu ağrı ve sıkıntıları gidermede kullanılan biofrekans tedavisi adı verilen çok önemli bir alternatif tedavi seçeneği bulunmaktadır.

Vücudumuzdaki organlar, yıllar içinde yukarıda belirttiğimiz nedenlerin sebep olduğu virüs, enfeksiyon ve bakteri gibi birtakım vücuda zararlı etkenlerle karşılaşırlar. Vücudumuzda biriken bu maddelerin bir şekilde vücuttan atılması gerekir ki vücudumuzdaki organ ve dokular görevlerini en üst düzeyde yapabilsin. İşte bu noktada son zamanlarda çok talep edilen ve vücuda faydaları oldukça fazla olan bir tedavi seçeneği karşımıza çıkar.  Evet, tahmin ettiğiniz gibi bu mucizevi alternatif tedavinin adı biofrekans tedavisidir.

Biofrekans Nedir?

Gelişen teknoloji ile birçok alternatif tedavi seçeneği insanların hizmetine sunulmuş durumda. Ozon tedavisi ve glutatyon tedavisinin vücudumuza sağladığı faydaları anlatan bilgileri daha önceki yazılarımızda paylaşmıştık. Bu alternatif tedavilerin faydaları üzerinde durmuş ve vücudumuzdaki birçok sıkıntıya iyi geldiğini belirtmiştik. Bilmenizi isteriz ki biorezonans tedavisi de diğer alternatif tedaviler gibi birçok hastalığa ve vücudumuzu olumsuz etkileyen birçok noktaya etki eder ve faydaları tabir yerinde ise saymakla bitmez.

Siz de kabızlık problemi ile boğuşuyor, duyduğunuz her tavsiyeyi uyguluyor ama bu sorununuzdan kurtulamıyorsanız biofrekans tedavisi ile bu sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz.  Burnunuzda ödem var rahat nefes alamıyorsunuz ya da sürekli burun tıkanıklığı ile baş etmeye uğraşıyorsanız da bu tedavinin sizin için oldukça uygun olduğunu söylemek isteriz. Birçoğumuzda eklemlerimizdeki ağrıların hayatımızı zehir ettiğini söyler dururuz. Bu sorunun da biorezonans tedavisi ile çözüme kavuşabileceğinizi sözlerimize eklemeliyiz. Tüm bu rahatsızlıklar insan vücudunda durduk yere ortaya çıkmaz. Mutlaka bunların altında yatan sebep ya da sebepler vardır.

Gıda intoleransı ifadesiyle daha önce karşılaşmışsınızdır. Gıdaların içindeki bazı maddelere karşı sindirim sistemimizin verdiği reaksiyon olarak tanımlanan gıda intoleransı yukarıda saydığımız rahatsızlıkların vücudumuzda ortaya çıkmasına neden olabilir. Ağır metallerin ya da kimyasal ilaç kalıntılarının vücudumuzda birikmesi, vücudumuzun gluten ve inek sütüne karşı intoleransı bağırsak floramızın bozulmasına neden olur ve bu rahatsızlıkların ortaya çıkmasını tetikler ve hızlandırır. Bu noktada da devreye biofrekans tedavisi girer.

Biofrekans sistemi ile yapılan tedavilerin faydalı olduğu hastalık ve rahatsızlıkların yukarıda ifade ettiklerimiz ile sınırlı olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Şekerli yiyeceklere olan düşkünlüğünüz yüzünden kilo problemleri ve obezite ile başınız dertte ise biofrekans tedavisi ile bu sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz. Benzer şekilde biorezonans sigara bırakma noktasında da oldukça etkilidir. Biofrekans tedavisi ile sigara alışkanlığınızı da sonlandırabilirsiniz.

Bu tedavinin belki de size en farklı gelecek olan faydası depresyon, anksiyete gibi duygu durum bozukluklarınıza müdahale ederek bu hastalıkların da tedavilerinin yapılabildiğidir.  Evet, yanlış okumadınız. Seans seans ilerleyerek psikolojik bazı rahatsızlıklara da tedavi uygulamak mümkün. Parmağınızdan alınan kan ile yapılan analizler sonucu biofrekans terapisi ile bu sorunlarınızın önüne geçmeniz mümkün. Tüm bunların yanında geçmeyen ağrılarınız ile de başınız dertte ise bu alternatif tedavi seçeneğini uygulatarak ağrılarınızdan kurtulabilir, yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz. Bu anlamda biorezonans tedavisi görenler yorumları ile size zaten yol gösterici olacaktır.

Biofrekans Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Birçok ülkede yaygın olarak kullanılan biofrekans tedavisi genelde tek seans şeklinde uygulanır ancak hastalığınız durumu ve gidişatına göre hekiminizi kontrolü altında seans sayısını arttırmak mümkündür. Frekans kontrollü güvenli cihazlarda gerçekleştirilen biofrekans tedavisi mutlaka uzman hekimlerce donanımlı kliniklerde gerçekleştirilmelidir. Bu tedavide kimyasal ilaçlar kullanılmaz çünkü biofrekans tedavisi fiziksel bir teknikle uygulanan alternatif tedavi seçeneğidir.

Biofrekans tedavisi sırasında ya da sonrasında hiçbir yan etki ile karşılaşmazsınız bu yönüyle bu tedavi son derece güvenlidir. İşlem esnasında ve sonrasında da herhangi bir şekilde ağrı ya da acı hissetmezsiniz bu durum da biofrekans tedavisinin oldukça konforlu bir tedavi seçeneği olduğunu göstermektedir. Ayrıca tedavi sonrasında günlük hayatınızı yavaşlatmanızı gerektirecek bir durum da söz konusu değildir. Tedavinizin ardından bıraktığınız yerden günlük hayatınıza dönüş yapabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu