Kadın

Soğuk Lipoliz İşlemi Kalıcı İncelme Sağlar Mı?

Genetik yatkınlık, yanlış beslenme, ilaç kullanımı, doğum  ya da depresyon gibi sebeplerden ötürü sahip olduğunuz fazlalıklarınıza dur diyebileceğiniz bir ameliyatsız estetik uygulamasının var olduğunu biliyor muydunuz? Evet, tahmin ettiğiniz gibi soğuk lipoliz ile hayatınızı kâbusa çeviren o fazlalıklardan kurtulmanız ve üstünüzdeki yükleri azaltıp daha hafif hissetmeniz mümkün.

Soğuk Lipoliz Nedir?

Soğuk Lipoliz uygulaması için son günlerin en gözde medikal estetik uygulaması desek yanlış bir ifade kullanmış olmayız. Şu sıralar pek çok kadının muzdarip olduğu bölgesel fazlalıklar soğuk lipoliz sayesinde yok olacakları günü bekliyor. Mucizevi sonuçları ile yıllardır fazla kiloları ve bölgesel fazlalıkları nedeniyle toplumdan soyutlanmış, içine kapanmış ve özgüvenini kaybetme noktasına gelmiş birçok kişiye umut olan soğuk lipoliz işleminin mucizevi sonuçlarının soğuk lipoliz yaptıranların yüzünü güldürdüğü gibi sizi de mutlu edeceğinden emin olabilirsiniz.

Soğuk lipolizin ne olduğu ve nasıl bir çalışma prensibi olduğunu bilmeyenler ve hatırlamak isteyenler için tekrar ifade edelim. Bölgesel fazlalıkları dondurarak parçalama prensibi üzerine kurulu olan bu uygulama ile yağ dokularının uygulama yapılacak olan bölgeye özel başlıklar sayesinde yüksek derecede soğutularak parçalanması amaçlanır. İnsan sağlığına zararlı hiçbir etki taşımayan bu uygulama, FDA onayı almış bir cihaz yardımı ile gerçekleştirilir ve bu mucizevi medikal estetik uygulaması aldığı onay ile güvenilir bir medikal estetik uygulaması olduğunu zaten kanıtlamıştır.

Soğuk Lipoliz Kalıcı Mı?

Bu uygulamayı yaptırmak isteyenlerin büyük çoğunluğunun merak ettiği konu; uygulamanın kalıcı olup olmadığıdır. Fazla kiloları ve bölgesel fazlalıkları nedeniyle sıkıntı yaşayanlar bu problemlerinden kurtulmak için pek çok yöntem denemiş kişilerdir. Dolayısı ile soğuk lipoliz uygulamasının kalıcı olup olmadığı bu insanlar için son derece önemlidir. Çünkü büyük umutlar ile bu yola çıkan insanlar hayal kırıklığı yaşamak istemedikleri için soğuk lipoliz işlemine karşı da daha temkinli yaklaşmaktadırlar.

Kafasındaki soru işaretlerinden kurtulamayanlar için güzel haberi hemen vermek isteriz. Net bir şekilde ifade edebiliriz ki soğuk lipoliz kalıcı etkileri ile yaptıranların oldukça memnun kaldığı bir uygulamadır. Hatta uygulamayı yaptıran pek çok kişinin uygulamayı yaptırmakta çok  geç kaldıkları için pişmanlıklarını her fırsatta dile getirdiklerini de ifade etmeden geçmek istemeyiz. Evet, soğuk lipoliz uygulaması kalıcı bir uygulamadır ve planlanan tedavinizin tamamlanmasından kısa bir süre sonra mucizevi etkileri gözle görülebilir hâle gelmektedir. Peki, soğuk lipoliz ile incelme sağladınız ama beslenmenize yeterince dikkat etmiyorsanız hala aynı incelikte kalabilir misiniz? Üzülerek söylemek isteriz ki soğuk lipoliz uygulamasının mucizevi sonuçlarının devam etmesi için kişisel beslenme danışmanlarından da yardım almalısınız. Lipoliz uygulaması ile elde ettiğiniz avantajın devamını sağlamada son derece etkili olan beslenme danışmanlığı ile bu uygulamanın etkilerinin kalıcılığını arttırabilirsiniz.

Soğuk lipoliz uygulaması yan etkisi olmayan ve uygulama noktasında kişiyi zorlamayan medikal estetik uygulamalarının başında gelmektedir. Özel cihazı sayesinde pek çok sıkıntılı bölgeye ulaşabilir ve kalıcı bir şekilde bu bölgelerdeki yağ dokularını parçalayabilmeyi başarılı bir şekilde gerçekleştirir. Sıcak lipoliz ile arasında yalnızca çalışma prensibi farkı olan soğuk lipoliz ile bölgesel fazlalıklarınızdan ve fazla kilolarınızdan kurtulabileceğiniz gibi selülitlerinizin de yok olmasını deneyimleyebilirsiniz.

Bu uygulamanın sadece bölgesel fazlalıkları yok ettiğini düşünenlerin çoğunlukta olduğunu biliyoruz. Yeri gelmişken soğuk lipoliz uygulamasının yağ dokularını parçalamanın yanında kadınların en fazla rahatsız oldukları konuların başında gelen selülitlere de çözüm sağladığını eklemeden geçmeyelim. Yoğun ve yerleşmiş selülitleri kısa süre içerisinde gözle görülür oranda azaltan bu uygulama ile selülitlerin tamamen ortadan kaldırıldığı da bilinmelidir.

Soğuk lipoliz yaptıranların yorumları ile pek çok platformda karşılaşmak mümkündür. Doğum sonrası göbek bölgesinde kalan fazlalıklardan, basen bölgesindeki yağ dokularından bu uygulama ile kurtulanlar, her fırsatta memnuniyetlerini ifade etmekte ve uygulama konusunda çekince yaşayanlara cesaret vermeyi sürdürmektedirler. Kısacası basen, kalça, göbek, kol, bacak gibi pek çok noktaya müdahale şansına izin veren soğuk lipoliz uygulaması ile siz de rahat bir nefes alabilir, hem bölgesel fazlalıklarınızdan hem de çirkin görüntüsü ile sizi hayata küstüren selülitlerinizden kalıcı bir şekilde ağrı sızı hissi olmadan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Soğuk Lipoliz Fiyatları

Lipoliz uygulamalarına olan rağbetin pek çok noktada bu uygulamayı yapan merkezlerin açılmasını arttırdığı doğrudur. Ancak bu noktada bilinmesi gereken çok önemli bir detay olduğunu vurgulamalıyız. Soğuk lipoliz olsun sıcak lipoliz olsun tüm medikal estetik uygulamalarının mutlaka profesyonel kliniklerde uzman hekim kontrolünde gerçekleştirilmesi gerektiği bilinmelidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu