Kadın

Bel Bölgesi İnceltme Artık Çok Kolay

Kadın erkek pek çok kişinin ortak problemi olan bel bölgesi yağlanması karşısında artık çaresiz değilsiniz. Her yolu denediğiniz ama kalıcı bir çözüme ulaştıramadığınız bölgesel kilolarınızı ortadan kaldıracak mucizevi yöntemlerin olduğunu ifade ederek söze başlayalım. Size, bu yazımızda bel bölgesinde toplanan yağ dokularınızı ortadan kaldırarak bölgesel olarak incelmenizi sağlayacak ameliyatsız estetik işlemleri ile nasıl hayal ettiğiniz görüntüye ulaşabileceğinizi anlatacağız.

Son yılların en gözde bölgesel incelme yöntemlerinden olan soğuk lipoliz ve evolve ismindeki FDA onaylı bir cihaz ile gerçekleştirilen sıcak lipoliz ile siz de bel bölgenizdeki yağlanmalar dâhil olmak üzere tüm vücudunuzdaki fazlalıklardan kurtulabilirsiniz.

Bel Bölgesi Nasıl İncelir?

Bel bölgesi vücudumuzda en fazla yağ toplayan bölgelerin başında gelmektedir. Kadınlar tarafından daha fazla sorun edildiği düşünülse de aslında pek çok erkek de bel bölgesindeki yağ dokularından ve buna bağlı oluşan bel kalınlığından muzdariptir. Genel anlamda insanların çoğu, bel bölgesi nasıl incelir sorusunun cevabını aramakta ve pek azı bu sıkıntısına çözüm bulabilmektedir.

Ameliyatsız estetik alanındaki gelişmeler sayesinde son teknoloji ürünler ile en çözülmez sanılan estetik sorunlar bile çözüme kavuşturulmaktadır. Buna bel bölgesindeki yağlarınızdan kalıcı olarak kurtulmanız da dâhil. Bu son teknoloji ürünlerin doğru şekilde kullanıldığı ve uzman eller tarafından yönetildiği ameliyatsız estetik kliniklerini tedavinizde tercih etmeniz koşulu ile sağlıklı ve kalıcı bir şekilde bel bölgesi incelmesi sağlamanız mümkündür.

Soğuk Lipoliz Yaptıranlar

Soğuk lipoliz ile tanışanlar, bu uygulamanın olumlu sonuçları ile ilgili yaşadıkları tecrübeyi her fırsatta dile getirmektedirler. Hatta soğuk lipoliz ile daha erken zamanlarda tanışanlardan pek çoğu da neden daha önce bu uygulamanın fırsatlarından yararlanmadığı noktasında pişmanlık yaşamaktadır. Öncelikle belirtmeliyiz ki soğuk lipoliz için kullanılan cihaz, FDA onayı almış son teknoloji bir cihazdır ve -9 dereceye kadar özel başlıkları ile cildimizi soğutarak yağ dokularımızı yok etme mantığı ile çalışır.  FDA onayı almış olan bir medikal ürüne ya da tıbbi cihaza kendimizi güvenle emanet etmemiz noktasında pek çok bilimsel araştırma bulunmaktadır. Buradan şu sonuca ulaşmamız mümkündür. Hem sıcak lipoliz için kullanılan evolve cihazı hem de soğuk lipoliz için kullanılan cihaz ile bu cihazın vakumlu başlıkları son derece güvenilirdir ve insan sağlığını tehlikeye atacak hiçbir unsur barındırmaz.

Sıcak Lipoliz Yaptıranlar

Bir diğer bel inceltme yöntemi olan sıcak lipoliz de en az soğuk lipoliz kadar etkili ve kalıcı çözüm sağlayan bir ameliyatsız estetik uygulamasıdır. Cerrahi bir müdahale gerektirmeden deri altının ısıtılması tekniğine dayanan bir cihaz ile gerçekleştirilen bu uygulama, bölgesel fazlalıkları olanların en gözde ve en çok tercih ettiği işlemlerden bir tanesidir. Soğuk Lipoliz son derece konforlu olarak, ağrısız bir şekilde fazlalıklarınıza elveda demenize yardımcı olur.

Biorezonans tedavisi pek çok alana olan faydaları ile son yılların en fazla talep gören alternatif tedavi seçeneklerinden bir tanesidir. Bu uygulama ile sigara bırakmaktan tatlı isteğini baskılamaya kadar insan sağlığına zararlı pek çok etkileri olan alışkanlıkları unutmamız mümkündür. İştahımızı kapatma noktasındaki etkileri ile de biorezonans tedavisi bölgesel fazlalıkların en büyük düşmanıdır ve tedavi sürecinin ardından yeme isteğini başarılı bir şekilde baskılayan önemli bir tedavi seçeneğidir.

Soğuk Lipoliz ve Sıcak Lipoliz Fiyatları

Günümüzde her iki uygulamaya olan rağbetin oldukça fazla olması, pek çok merkezde bu işlemlerin uygulanılır hâle gelmesini sağlamıştır. Ancak unutulmamalıdır ki her merkez doğru adres değildir. Hem soğuk lipolizin hem de sıcak lipolizin mutlaka alanında uzmanlığı olan bir hekim rehberliğinde, çalışma ruhsatı olan profesyonel kliniklerde yaptırılması gerekmektedir. Aksi durumda sağlıklı bir şekilde bölgesel fazlalıklarınızdan kurtulup belinizden incelme sağlayayım derken geri dönüşü olmayan sağlık sorunları ile boğuşur duruma gelebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu