Kadın

Ameliyatsız Yüz Germe Nasıl Yapılır?

Yakın geçmişte pek çoğumuz için hayallerden ötesine geçemeyen ameliyatsız yüz germe ile gençleşip güzelleşme düşüncesi günümüzde ameliyatsız estetik uygulamalarında gelinen son nokta ile son derece kolay bir hâle geldi. Evet, ameliyatsız yüz germe ile gençleşmek mümkün. Hem de ameliyat masasına yatmaya gerek olmadan, günlerce süren hastane yatışı olmadan, ağrı ve acı hissi yaşamadan kısacası rutin hayatınızı askıya almadan güzelleşmek son derece kolay. Doğru bir ameliyatsız estetik kliniği tercihi yaparak görüntünüzü yıllar öncesine taşımak, aynalar ile aranıza koyduğunuz mesafeyi kaldırmak mümkün.

Ameliyatsız Yüz Germe Nedir?

Son yıllarda pek çok platformda ameliyatsız estetik uygulamalarının reklamlarına rastlayabildiğimizi siz de fark etmişsinizdir. Dahası ameliyatsız estetik işlemlerinden birini ya da birkaçını uygulatarak yeni görüntüsünden ve hayatından son derece memnun olan pek çok insan olduğunu da yakın çevrenizde gözlemlemişsinizdir. Günümüzde ameliyatsız estetik uygulamaları ile gençleşmek son derece normal ve ameliyatsız estetik klinikleri gelen talepleri karşılamak için yoğun bir çaba göstermekte.

Ameliyatsız estetik uygulamaları ile pek çok cilt problemine ve vücutta rahatsızlık veren noktalara müdahale edilebilme şansı bulunuyor. Ciltte oluşan kırışıklıklara alın botoksu ve çene botoksu ile müdahale edilebildiğini, dudaklarının ya da burnunun şekil ve yapı bozukluğundan şikâyetçi olanlar için uygulanan dudak dolgusu ve burun dolgusu uygulamalarından elde edilen başarı oranının da son derece yüksek olduğunu ekleyelim.

Kadınlar artık kusurlarını hiç dert etmiyor desek mübalağa etmiş olmayız. Çünkü ameliyatsız estetik uygulamaları ile istenmeyen kırışıklıklar, ciltteki mat ve cansız görünüm, şeklinden rahatsızlık duyduğunuz burun ve dudaklar kısa süre içerisinde başarılı bir şekilde istenilen şekle ve forma ulaştırılabiliyor. Hem de ağrı sızı hissi olmadan, yan etki bakımından yüz güldüren, ekonomik olarak bütçenizi zorlamayacak şekilde.

Ameliyatsız Yüz Germe Nasıl Yapılır?

Q Plus Lifu Lineer Ultrason sistemleri ile daha önce tanışmamış olanlar için hemen açıklayalım. Bu yeni nesil teknolojik cihaz sayesinde ameliyatsız bir şekilde cildinizde oluşan kırışıklıkları ve sarkık görüntüleri ortadan kaldırmak mümkündür.

Yaşlanmaya bağlı olarak cildinizde oluşmaya başlayan çizgiler ve kırışıklıklar, bu teknoloji ile kolay bir şekilde yok edilebilmektedir. Peki, Q Plus Lifu Lineer Ultrason Sistemlerinin çalışma prensibi nasıldır? Bu yeni nesil teknolojik cihaz yardımı ile cildin yüzeyindeki dokulara herhangi bir zarar vermeden cildin temel tabakasına odaklanmış ultrason enerjisi gönderilerek cildin ihtiyacı olan kolajenin üretiminin uyarılması sağlanır. Kolajen üretimin artması ile cilt dokuları kendini onarmaya ve tamir etmeye başlar. Dolayısıyla var olan kırışıklıklar ve sarkık görüntüler yerini taze ve canlı bir cilde bırakır. Elastikiyetini kaybetmiş cilde canlılık ve tazelik kazandıran bu odaklanmış ultrason enerjisi ile erken tanışanlar, uygulamanın olumlu sonuçlarını her fırsatta dile getirmekte ve bu uygulama konusunda çekince yaşayanlar için rehberlik yapmaktadırlar.

Q Plus Lifu Lineer Ultrason Sistemleri ile ulaşılan sonuç sadece kırışıklıkları ve sarkık görüntüyü ortadan kaldırmaktan ibaret midir? Tabii ki hayır. Bu yeni nesil teknoloji ile pek çoğumuz için büyük bir problem olan gıdının eritilmesi ve gıdı görüntüsünün önüne geçilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca elastikiyetini kaybeden cildi sıkılaştırarak daha tok bir cilt görünümüne ulaştırması da bu teknolojinin sağladığı diğer önemli özelliktir. Dahası kadınların büyük çoğunluğunun son yıllarda en fazla talep ettikleri uygulamaların başında gelen çene hattının sıkılaştırılması ve yüz inceltme uygulamalarında da kullanılan bu teknoloji kullanıcılarından tam not almayı başarmıştır.

FDA onayı alarak güvenirliğini kanıtlayan bu teknoloji, insan sağlığına herhangi bir zarar vermez.  Dahası sağladığı pek çok fayda ile son yılların en fazla talep gören ve önümüzdeki yıllarda da gördüğü bu ilgiyi sürdürmeye devam edecek gibi görünen bu uygulama ile yaşlanma karşısında çaresiz olmadığınızı bilmeli, elinizde çok güçlü bir silahın olduğunu hatırlamalısınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu