Kadın

Altın İğnede Son Teknoloji Morpheus 8

Kadınları mutlu etmenin pek çok yolu olduğunu söyleyebiliriz.  Bunlardan birisi de altın iğnedir. Peki, daha genç ve daha güzel görünmek kadınları mutlu eder mi? Tabii ki evet. Günümüzde ameliyatsız estetik alanındaki gelişmeler sayesinde kadınlar artık çok daha mutlu. Çünkü kadınları mutsuzluğa iten kırışık, mat ve cansız görünümlü ciltler son teknoloji morpheus 8 sayesinde kolaylıkla ortadan kaldırılabiliyor. Altın iğnede son teknoloji uygulamaları arasında yer alan morpheus 8 ile kadınlar artık sarkık cilt görüntüsünden konforlu bir şekilde uzaklaşabiliyor ve elastikiyetini kaybeden ciltlerinin vermiş olduğu kötü görünüme kolay bir şekilde veda edebiliyor.

Altın İğne Nedir?

İğneli radyo frekans adı ile de bilinen altın iğne uygulaması yaşlılığa bağlı olarak ortaya çıkan cilt problemlerinin azaltılmasında ve yok edilmesinde son derece etkili olan bir ameliyatsız estetik işlemidir. Altın iğne uygulaması ile cildin kolajen üretimi uyarılarak ciltte oluşan problemleri yok edecek onarımın sağlanması amaçlanır. Altın iğne yaptıranların öncesi sonrası arasındaki farkı kolay bir şekilde gözlemlemek mümkündür. Altın iğne yaptıranların yorumları da yüz güldüren niteliktedir.

Son günlerde altın iğne uygulamalarında gelinen nokta son derece mühimdir. Morpheus 8 teknolojisi ile gerçekleştirilen bu uygulama ile alınan sonuçlar çok daha etkilidir. Bu nedenle ameliyatsız estetik alanında son yılların en gözde uygulamaları arasına girmeyi başaran Morpheus 8 ile iğne uygulaması gördüğü talebi yakın gelecekte de katlayarak sürdüreceğe benzemektedir.

Morpheus 8

Bu işlem, medikal estetik alanında uzun yıllardır uygulanagelen gözde bir uygulamadır. Morpheus 8 teknolojisi ile birleşerek çok daha etkili ve kalıcı sonuçlara ulaştıran altın iğne uygulaması sarkık cilt görüntüsünden, elastikiyetini yitiren cildin kötü formundan kurtaran mucizevi bir uygulamadır. Bu uygulamanın morpheus 8 teknolojisi ile çok daha etkili sonuçlara ulaştırmasının en önemli sebebi morpheus 8’de kullanılan başlıkların sayıca fazla ve çok daha işlevsel olmasıdır.

Morpheus 8 teknolojisinde mikro iğneler yardımı ile radyo frekans dalgaları son derece ince iğneler ile deri altına iletilir. Bu şekilde cildin kolajen üretiminin tetiklenmesi amaçlanır. Yeterli düzeyde kolajen üretmeye başlayan cilt dokusunda gözle görülür değişimler başlar. Mat ve solgun görünüm yerini canlı ve taze bir görüntüye bırakırken cilt yapısındaki kırışıklıklar ve sarkık görüntü de yavaş yavaş silinir.

Moprheus 8 ile altın iğne uygulaması vücudumuzda pek çok bölgeye uygulanabilir. Her bölgeye ve her cilt tipine uygun başlıklara sahip olan bu teknoloji sayesinde yüz başta olmak üzere, boyun, çene hattı, gıdı, alt karın, kollar, bacaklar, kalça, göbek kısacası vücudumuzda sorunlu olduğunu düşündüğümüz, görüntüsü ile bizi rahatsız eden her bölgeye müdahalede bulunma şansı vardır.

Morpheus 8 ile pek çok cilt problemi ortadan kolaylıkla kaldırılabilir. Sadece cilt üzerindeki kırışıklıklar, sarkmalar değil ciltteki renk farklılıkları ve cilt lekeleri de radyo frekans dalgalarının deri altına iletimi ile konforlu bir şekilde yok edilebilir. Dahası altın iğne işlemi için günlük hayatınızı askıya almanız gerekmez. Rutin hayatınızı engelleyecek herhangi bir yan etki ile karşılaşmayacağınız bu uygulama ile gençlik yıllarınızdaki görüntüye ulaşmanızın son derece kolaydır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu